Tants

Festival 1000 Kurge / Double bill: ”Breathing attack” & ”Gaksi”

Kaks elamust ühes! Publikul on võimalik osa saada kahest Korea kaasaegse tantsu lavastusest, “Breathing Attack II” ja “Gaksi”.

Breathing Attack ΙΙ

Kestus 25 minutit
Lavastaja Jae duk Kim
Koreograaf / muusika Jae duk Kim

Kaks tantsijat loovad omavahel suhte ja jagavad hingamist. Nad sooritavad umbes sekundi jooksul kiireid liigutusi ja panevad end hinge kinni pidades proovile. Lavastuse eesmärk on loomuliku suhte loomine publikuga kontsentreerudes üksiti kehale. Jae duk Kimi kompanii Modern Table loob interdistsiplinaarseid teoseid. Etendatakse peamiselt kaasaegset tantsu ja muusikat, kombatakse žanritevahelisi piire. Modern Table on pälvinud avalikkuse ja kriitikute seas suurt tähelepanu oma ebatraditsiooniliste ideede ja eksperimentaalprojektidega, püüdes anda traditsioonilistele Korea teemadele kaasaegset vormi.

각시 Gaksi

Kestus 25 minutit

Koreograafia Bora Kim
Muusika – Jae duk Kim
Tantsijad: Bora Kim, Kyuheon Lee
Valguskujundaja: Seungho Lee
Kostüümikunstnik: Insook Choi
Lavastaja: Mijin Lee

Tänapäeval vajavad inimesed kooseksisteerimist. Lavastus on saanud oma motiivi Korea pulmamaskist ehk Gaksist. Korea rahvuslikke objekte (Gaksi, lehvik jne) ja muusikat kasutades lahatakse lavastuses satiirilisel moel kaasaegsete inimeste sünget arusaama abielust. Kunstprojekti BORA juhib Kim Bora, kes on viimastel aastatel tõusnud Korea silmapaistvaimaks koreograafiks. Kaasaegsele tantsule rajatud kunstiprojekt BORA hõlmab erinevaid valdkondi nagu kujutav kunst, film, etenduskunst, muusika ja mood.

Loe lähemalt: https://www.facebook.com/events/2465972243717364/

Galerii

Ajakava

  • L 07.märts 2020 Kell:19:00

Osta Piletilevist