Kontsert

Hardi Volmer 60. Singer Vinger ja Sõbrad.

Korraldaja Crunch Industry OÜ

Hardi Volmer tähistab 60. juubelit suurejoonelise kontserdiga

Singer Vingeri solistil Hardi Volmeril täitub novembris 60. eluaasta ning tähistamaks seda sündmust, korraldab bänd 18. novembril Vaba Laval ühe võimsa kontserdi koos sõprade ja erikülalistega. Piletid sünnipäevakontserdile on nüüd müügil Piletilevis.

Hardi Volmer on poole oma elust pühendanud ansamblile Singer Vinger ning nüüd tähistatakse üheskoos mehe suurejoonelist juubelit. “Aastate jooksul on olnud rõõm esineda ja koostööd teha mitmete fantastiliselt andekate inimestega ning mul on väga hea meel, et paljud neist meiega ka kontserdil üles astuvad,” sõnab sünnipäevalaps ise. Erikülalistena on kontserdil esinemas lisaks Singer Vingerile veel Riho Sibul, Vaiko Eplik, Marten Kuningas, Genka, Elina Born, Ott Lepland, Liisi Koikson, Jaan Pehk, Priit Volmer, Rene Soom, Peeter Kaljumäe, Joseph Miettinen.

“Usun, et nii värvikalt kontserdilt saavad elamuse kõik – nii lavalolijad kui ka loomulikult kuulajad. Ootan teid kõiki oma sünnipäevale,” kutsub Hardi. Kontsert toimub 18. novembril Vaba Laval.

Galerii