Teater

”Kujutluse võim”

Korraldaja Improteater Impeerium

Lühikese improviseeritud sketšid, kus näitlejad pannakse ootamatutesse olukordadesse.  Etenduse kulgu saab iga pealtvaataja ise soovi korral suunata!Improteater Impeerium kasvas välja esimesest professionaalsest improtrupist Eestis. Trupi moodustavad näitejad, muusikud ja valgustajad, kel improkogemust 10 aastat.

Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendused on improviseeritud, mis tähendab, et kõik sünnib siin ja praegu, midagi eelnevalt kokku leppimata – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu välja mõeldud. Näitlejad küsivad publiku käest märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima põnevad stseenid, lõbusad sketšid, kaasahaaravad laulud ja vaimukad karakterid. Lisaks näitlejatele improviseerivad etendustel ka valgustaja ja muusikud. Improteatri võlu peitub ootamatuses, situatsioonikoomikas ning artistide leidlikkuses. Keegi ei tea, mis juhtuma hakkab, kõik on võimalik ning see on meelierutavalt vaimukas.

TRUPPI KUULUVAD:
Näitlejad: Merilin Kirbits, Kati Ong, Mairi Tikerpalu, Maarika Mesipuu-Veebel, Tarvo Krall, Rauno Kaibiainen, Erki Aule, Maarius Pärn.
Muusikud: Tarvo Krall, Ragnar Toompuu, Madis Kreevan, Madis Jürgens.
Valgustajad: Mario Saarik, Aleksander Sprohgis, Aleksander Bachmann.
Projektijuht: Martha Liise Kapsta.

Galerii