Teater EESTIKEELSETE SUBTIITRITEGA

Kuningas Lear / Nebolšoi Dramatitšeski Teatr

Teater-stuudio “Nebolšoi Dramatitšeski Teatr” 
“Kuningas Lear” on esimene Shakespear´i näidend teatri repertuaaris. Lavastus, mille proovid toimusid peaaegu läbi viie aasta jõuab lavale teatri 20. tegevusaastapäevaks ja on oluliseks verstapostiks nii näitlejate kui teatri asutaja ja lavastaja Lev Erenburgi jaoks. “Kuningas Lear”, mis on loodud avameelses mängulises keskkonnas, sarnanevad teatri esimeste lavastustega, mis olid loodud tragifarsilises, teravalt satiirilises ja groteskses stiilis. Erenburg on nimetanud lavastuse šanrit veriseks klonaadiks. Lavastuses on keskaegsed õudused pandud looma paralleele tänapäeva inimeste ülbuse ja julmusega, kes keelduvad kuulamast mõistuse häält ja on valmis oma õigustuseks ja hüvanguks valmis kõigeks.
Lev Erenburg: “See on lugu sellest, kuidas kõige puhtamad ja paremad motiivid võivad viia kõige hävitavamate ja absurdsemate tulemusteni kui seda seda teha pimeda, kompromissitu fanatismi ja julmusega.
Soovitatav vanusele 18+.
Etendus on vene keeles, eestikeelsete subtiitritega.
Kestus: 3 tundi.

Galerii

Ajakava

  • N 05.märts 2020 Kell:19:00

Osta Piletilevist

Osalised

  • AUTOR William Shakespeare
  • LAVASTAJA Lev Erenburg
  • KUNSTNIK Valeri Polunovski

Osades: Jevgeni Karpov, Olga Albanova, Tatjana Kolganova, Maria Semenova, Veera Tran, Tatjana Rjabokon, Sergei Umanov, Vadim Skvirski, Aleksandr Belousov, Andrei Bodrenkov, Kirill Semin, Daniil Šigapov, Dmitri Tšestnov.