Kontsert

ÖÖKONTSERT: LENNA KUURMAA & MICK PEDAJA / Jazzkaar 2019

Korraldaja Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ

Jazzkaar 2019
Öökontsert: LENNA KUURMAA & MICK PEDAJA
Reede, 19. aprill 2019 kell 23.00 Vaba Lava

Juubelifestivali avaõhtu lõpetab pühalik ning endassevaatav öökontsert, kus esinevad armastatud lauljad Lenna Kuurmaa ja Mick Pedaja. Kontserdil kuuleb hingepihtimuslikku muusikat mõlemalt artistilt, nii eesti kui inglise keeles. Lisaks Mickule ja Lennale lisavad värvi andekad muusikud ja loojad Angeelia Pedaja, Aivar Surva ja Indrek Mällo.

Lenna Kuurmaa on Eesti armastatumaid naisartiste. Oma muusika ja esituskunsti eest on ta noppinud hulga auhindu ning olnud edukas ka Eesti Laulu finalistide seas. Tema kolmas stuudioalbum “3X” ilmus 2018. aasta detsembris koostöös produtsent Raul Ojamaaga, Lenna võitis  selle eest 2019. aasta Eesti Muusikaauhindadel aasta naisartisti tiitli.

Mick Pedaja muusika on segu ambient’ist ja akustilisest folgist, kus loodushääled kohtuvad hõljuvate kõlamaastike ja helimustritega. Oma viimase albumi “Aviamus ehk ava end vaimus” kohta tunnistab autor, et soovib edasi anda mõtteid, et hoiaksime ning tolereeriksime üksteist kui looduse osa ning mõtleksime ka meie pärandist ehk metsast kui väärtusest. Oleme külalised metsas, kuhu meid oodatakse avasüli. Nagu ka eelmisel albumil “Hingake / Breathe” kuuleb uuel stuudioalbumil nii eesti- kui ka ingliskeelseid lugusid.

Koosseis:
Lenna Kuurmaa – vokaal
Mick Pedaja – vokaal, kitarr
Angeelia Pedaja – vokaal, luule
Aivar Surva – trompet, trummid, perkussioon
Indrek Mällo – kontrabass

https://www.facebook.com/LennaOfficial/
https://www.facebook.com/mickpedajamuusika/

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Galerii