Teater

Piip 20 Tuut JUUBELDAVAD galaetendus

Korraldaja Piip ja Tuut Mängumajad OÜ

PIIP 20 TUUT JUUBELDAVAD
gala, kus astuvad üles maailmakuulsad klounid, kes on tuntud ainult Eestis

Piip ja Tuut panevad ühte etendusse kokku säravaimad hetked oma 20 aasta kahekümnest lavastustest ja teevad pärast päikeselist suvetiiru viimase juubelietenduse. Vaba Laval saavad kokku suured ja väiksed sõbrad, et koos juubeldada. Etenduses mängib kaasa Siim Aimla ansambel. Piipu ja Tuutu näeb kord lavatöölise või Hamletina, siis karu ja põdrana, ooperiprimadonna või koristajana.

Etendus on kahes osas ja ühe vaheajaga ning kestab kokku 2 tundi.

Galaetendus on stardipauk Piip ja Tuut Teatri VÄIKSELE FESTIVALILE, kus tuuakse vaatajate ette kirev valiku oma lavastustest, mis on lavale jõudnud viimasel kümnendil, vanim 2008.a. ja värskeim 2018.a. Nädala jooksul pakume vaatamiseks seitset eri lavastust sõnadeta pantomiimist koomilise kontserdini, püstijalakomöödiast ise loodud muinasjutuni ja klassikalisest Shakespeare´st kaasaegse algupärandini.
Piip ja Tuut Teatri Väike Festival on oma nime vääriline, sest see on ühe väikese teatri väike teatripidu meie rohkearvulisele publikule. Hea võimalus ka meie uutel vaatajatel teatri tegemistega tutvust teha. Etendusi leidub peredele ja täiskasvanutele. Enamus neist toimuvad kodulaval Piip ja Tuut Mängumajas, kui kavas ei ole märgitud teisiti.

Piip 20 Tuut Teatri VÄIKE FESTIVAL:
3. ja 4.nov. kl 12 SOOLO KAHELE Batida Teater (Taani)
11.nov. kl 14 Piip 20 Tuut JUUBELDAVAD galaetendus Vaba Laval
12.nov. kl 19 Piip ja Tuut PIMEDAS JA TEKI ALL
13.nov. kl 19 AI HEIT MJUUZIK koomiline kontsert
14.nov. kl 19 Piip ja Tuut KÖÖGIS sõnadeta etendus
15.nov. kl 19 Piip ja Tuut HAMLET
17.nov. kl 12 PREILI LANDSKRONE JA HÄRRA PILSTICKERI ARMASTUSLUGU
18.nov. kl 13 ja 15 MINU VANAISA OSKAS LENNATA Energia avastuskeskuses

Piip ja Tuut Teater oli 2014.a. Salme Reegi nimelise teatriauhinna laureaat ja 2018.a. sama preemia nominent. Eelmise aasta Eesti teatristatistika põhjal kogus eraetendusasutustest enim vaatajaid Piip ja Tuut Teater (27 322). Enim külastatud lavastuste nimistus oli „Piip ja Tuut kontserdil“ kõigi Eesti teatrite seas kolmandal positsioonil.

Galerii