Teater

Positiivseks 60 minutiga

Koolitussaali koguneb grupp inimesi. Kohe algab positiivset mõtlemist õpetav kursus, mis lubab tänu positiivse psühholoogia teaduslikule foonile heaolu. Kuidas olla positiivne, kui suhted lähedaste või töökaaslastega on halvad ning makseraskustesse sattumise hirm ei lase aega korrakski maha võtta. See lahendus näib olema olemas ja heaolu pole kellegi jaoks mägede taga.


Vilunud Koolitaja ja tema Guru näpunäidete kohaselt võtab üks värvikas ühiskonnakild omale eesmärgiks seilata mööda negatiivsuse karidest, et jõuda ihaldusväärsetele positiivse ellusuhtumise paradiisisaartele, kuid kuidas nende retk õnnestub?

Lavale tulevad Tartu Vilde teatri ja Tartu Üliõpilasteatri näitlejad Anne-Mai Tevahi, Peeter Piiri, Katrin Kivi, Ülle Sillamäe, Claus Mootse ja Tiina Tasa/Ingrid Ulst. Etenduse lavastas Janno Puusepp.

Piletid 6/8 eur. Ette tellimine bonaverbum.wordpress.com/piletid,
kohapeal enne etenduse algust.


Esietendus toimus 21. aprillil 2017 Tartus, Dorpati Konverentsikeskuse Baeri saalis.

Me vajame positiivsust ja armastame positiivselt mõtlevaid inimesi, aga mil määral saab seda mõtlemisviisi omandada ja kui omandatud, siis praktiseerida. Positiivseks 60 minutiga teatriblogi bonaverbum.wordpress.com/blog

Galerii