Teater

Silver Sepa “Auto(ri)lavastus”

Korraldaja Tartu Uus Teater

Pigem kontsert kui etendus, pigem etendus kui laulude laulmine, pigem asjade siseheli kuulamine kui vaatamine. Alghelide ürg-aevastused, roostes naelte kesksagedused, pillides elavate üraskite ülemhelid, uue sõna otsing, mittemillegi muusikaks muutmine, ringrändluses rütm. Kui tuleb turgatus, tuleb ka kõik muu. Elu mõte on laulda oma Loomislaulu ikka ja jälle otsast peale kuni käesoleva hetkeni välja.

Silver Sepp on oma laulude, kuivamaapurjeka ning iseehitatud pillidega muutnud muusikat ja maailma nii lähedal kui kaugel, soojendanud südameid ja kaotanud konventsioonipiire nii metropolis kui kolkakülas. Silver on osalenud paljudes bändides (RO:TORO, Bombillaz, Svjata Vatra, Udupasun jt.), lauldes mööda maailma ringi tiirutanud koos oma südameluuletaja Kristiina Ehiniga. Ta on trubaduur, kes eelistab esineda üksi, kontsertidel publikut kaasates ja ühendades. Nüüd tunneb ta soovi kasvatada kontsentratsiooni, teha midagi suuremat, tuua oma looming teatri-lava-valgele. Siin see siis ongi…

PS! Silver Sepp on lavastanud ka varem.
2008. aastal esietendus Viljandis tema tantsulavastus “Tantsumasin“, tantsisid Jaak Johanson ja Silver Sepp.
2009. aastal esietendus Viljandis ja Vilsandil muusikal Jaan Tättest “Tulen homme“, osades Silver Sepp ja Triin Reemann.
2011. esietendus Tallinnas tema muusikaline-tantsuline lavastus “Hea ja kurja tundmise puu“, laval Bombillaz, Chalice, Päär Päärenson jt.
Auto(ri)lavastus” on Silveri esimene soolo, mis on välja kasvanud tema muusikalisest sooloprojektist.

Autor, lavastaja, kunstnik ja esitaja

SILVER SEPP

Valguskunstnik

RENE LIIVAMÄGI (Ugala)

 

Pileteid saab osta SIIT

NB! BOONUS

Sama päeva Vaba Lava teatripiletiga nüüd teatri fuajees asuva KÄRBES KITCHEN&BAR toidumenüü -10%. Broneeri laud helistades +372 600 8111.

Galerii