Teater

Skandaalne juhtum

Korraldaja LendTeater

Kas sina oled kunagi mõelnud, miks sa hommikuti ärkad ja tööle lähed. Tihti väsinult ja vastumeelselt. Esmane vastus oleks ilmselt, et leib lauale tuua. Vahel tundub, et muud põhjust nagu polegi. Aga kui sa ühel päeval ärkad tavapärasel ajal ja äkitsi sinu sisemine hääl küsib sinult: „Milleks see kõik? Ja kui kaua veel?”

Mida sa teeksid?

Just selline lugu meie lavastuse peaosatäitjaga juhtuski. Ta oli aastaid soliidne ja usaldusväärne mees kõrgel positsioonil – Valga panga juhataja. Kuniks päevani, mil ta „ärkas” justkui surmaunest ja tajus, et see pole ikka päris see, mida ta elult soovib. Eesmärk kadus. Motivatsioon kadus. Aga kuhu siis nüüd? Mida nüüd peale hakata? Kas kuulata oma sisehäält või mitte?  Mida kõik teised arvavad?

Kõik teised arvavad, et mees vajab kiiresti abi. Kui veenmine ei aita, tuleb kasutusele võtta radikaalsemad meetmed.

Ootame 9.detsembril kl 19.00 Tallinna Vaba Lavale vaatama LendTeatri komöödiat „Skandaalne juhtum”, mille peaosas on kutseline näitleja Kristo Viiding, kes on mitmel korral nomineeritud teatriaasta parimaks meesnäitlejaks.

J.B.Priestley ainetel komöödia on lavastanud Jaan Tooming, kes on vaieldamatult eesti teatri korüfee ja omas ajas “Vanemuises” kuulsamaid ja uuenduslikumaid lavastajaid. Teistes osades Kaidi Koppel, Airé Pajur, Karl Bussov, Rein Annuk ja Mikk Sügis.

Rohkem infot: https://lendteater.ee/skandaalne-juhtum/

Piletid SOODUSHINNAGA (15€/18€) eelmüügis: https://fienta.com/et/skandaalne-juhtum-09-12
Enne etendust kohapeal pileti hind 18€ ja 20€.

Galerii

Ajakava