Konverents

Suurseminar naistelt naistele SÜDAMETEE JA HINGELOOD

SÜDAMETEE JA HINGELOOD

Suurseminar naistelt naistele

16. novembril astuvad Vaba Laval üles imelised ja ehedad eesti naised, et jutustada Sulle oma lugu. Need lood tulevad südamest ja lähevad hinge, need on hingelood südameteest. Naistelt naistele.

Iga lugu on omanäoline ja ainulaadne. Ometi võid neis lugudes ära tunda nii ennast, oma katsumusi kui ka soove, unistusi ja õnnestumisi. Nende naiste lood pakuvad Sulle äratundmise kõrval ka innustust, mõistmist, rõõmu ja põnevust. Aitavad astuda sammukese iseendale lähemale, olla tänulik selle eest, mis Su elus praegu on ning annavad julgust teha muutusi, mida ammu igatsed.

Üles astuvad ja avameelseid lugusid jutustavad Evelin Ilves, Kristina Paśkevicius, Kadi Kütt, Elina Ojastu, Kaidi Karilaid, Marlen Annabel Kubri ja teised. Ei puudu ka üllatuskülalised!

Juttu tuleb valikute ja muutuste tegemisest, suhetest, häbist, ärist ja kasvamisest. Selle võrratu päeva lõpuks tunned rõõmu ja uhkust olla naine, kel väge luua maailma nii enda sees kui ka ümber paremaks paigaks.

Iga pileti ostust annetame 2 eurot MTÜ-le Naiste Tugi- ja Teabekeskus, www.naistetugi.ee.

NB! Sündmus on AINULT naistele.

*Korraldaja jätab endale õiguse teha programmis muudatusi.

NB! Kui soovid MTÜ Naiste Tugi- ja Teabekeskust täiendavalt toetada, võid teha annetuse nende a/a arvele: EE932200221059176719

PILETID MÜÜGIL SIIN

Galerii

Ajakava