Muu

Suurseminar ”Teekond sügava suhteni”

Korraldaja Vaba Mehe tee OÜ

SUURSEMINAR MEESTELE JA NAISTELE “TEEKOND SÜGAVA SUHTENI” – mehed ja naised räägivad ausalt ja avatult teekonnast sügava suhteni!

21. oktoobril toimub Tallinnas Telliskivi Loomelinnaku Vaba Laval taas suurseminar. Sel korral arutleme teemal „Teekond sügava suhteni“. Seminar on järg eelmise aasta sügisel toimunud üliedukale meestele suunatud avalikule arutelule „Vaba Mehe tee“ ning selle aasta kevadel naistele suunatud suurseminarile „Mehe sügavam tõde“, mis puudutas sadade naiste hingesid.

Suurseminarile “Teekond sügava suhteni” on esinema kutsutud vaid need mehed ja naised, kes julgevad olla avatud, autentsed ja ausad iseenda tõdedega, mis on saavutatud läbi isiklikult kogetud rõõmude ja valude. Me ei õpeta, me jagame kogemusi. Soovime aidata kaasa hingeliselt sügavama teekonna leidmisele nii inimesena kui suhtes, ning seda läbi väärtuslike ja inspireerivate kogemuste kuulamise. Seminaril jagavad julged inimhinged ja paarid oma lugusid ning kogemusi teekondadest, mida nad erinevates suhetes läbinud on.

Milline on aus, armastav ja sügav suhe? Mis on teadlik suhe? Kuidas seda luua või selleni jõuda? Millised on inimsuhete tähtsamad ja valusamad õppetunnid? Mis on suhte olulisemad eesmärgid? Need ja paljud teised inimsuhteid puudutavad küsimused leiavad oma koha ja ruumi suurseminaril „Teekond sügava suhteni“.

Suurseminaril kõnelevad telelegend Vahur Kersna, naudingute koolitaja Epp Kärsin ning kirjanik Jesper Parve koos elukaaslase disainer Mari Ojasaarega ning paarisuhte nautlejad Marika ja Mario Pruul ning 20 aastat paarina ennast ja teineteist sügavuti armastanud Raigo ja Eve Elizabeth Kaljus.

Suurseminari korraldavad enesearengunõustaja Raivo Juhanson ja kehaterapeut Tiit Trofimov.

Varajase piletiostja soodustus kuni 30.09.2018 hinnaga 45 eurot!

Alates 01.10.2018 pilet hinnaga 55 eurot!

Täpsem info: www.vabamehetee.ee
Liitu ürituse FB-lehega: https://www.facebook.com/events/298987407558544/

Galerii