Kontsert

TMW 2019: Eesti Jazzliit & Jazzkaar jazzilava

Korraldaja Shiftworks OÜ

TMW 2019: Eesti Jazzliit & Jazzkaar jazzilava


19:00 uksed/doors
19:30 Stage 1: F# feat. Ivi & Laura (EE)
20:00 Stage 2: Madis Muul Hextet (EE)
20:30 Stage 1: Captain Kirke and the Klingons (EE/LT/FR)
21:00 Stage 2: Sooäär/Yaralyan/Ounaskari (EE/FIN)
21:30 Stage 1: Kadri Voorand In Duo With Mihkel Mälgand (EE)
22:00 Stage 2: JT Conception (EE)
22:30 Stage 1: Shabat Quartet (EE)
23:00 Stage 2: MA (EE)

TMW2019 muusikaprogramm pakub taas valikut eksperimentaalsetest helidest tabelipopini, tantsubiitidest metalini ja folgist nüüdismuusikani.

Kogu maailma helisid ja kõikvõimalikke žanreid ühendava TMW eesmärgiks on aga tänavu pakkuda võimalikult kompaktset ja keskendunud festivalikogemust. Muusikaprogrammi artistide nimistu ei ületa seekord 200 piiri ning kontserdisaalid ja klubid asuvad üksteisest lühikese jalutuskäigu kaugusel Kalamaja lähistel, peamisteks fookuspunktideks Telliskivi Loomelinnak, Eesti Kunstiakadeemia (EKA) uus hoone ja  Noblessneri linnak. Kolme päeva jooksul toimub 10 klubis ja kontserdisaalis kokku 21 esitlusõhtut.

TMW2019 muusikaprogrammi toimumispaikadeks on Eesti Kunstiakadeemia (EKA), Vaba Lava, Telliskivi Roheline Saal, F-Hoone Must Saal, Erinevate Tubade Klubi, Kivi Paber Käärid, Sveta Baar, Kauplus Aasia, HALL Noblessneri kvartalis ja Tallinna Kalju Baptistikoguduse kirik. Oma lavasid esitlevad TMW muusikafestivalil Jazzkaar ja Eesti Jazzliit, Rada7, Fenno-Ugria, Manka Boutique Pop Festival, Intsikurmu Festival, Station Narva, Kalana Saund, World Clinic, Made In Baltics & Sony Music, Üle Heli & 130701, FatCat Records, Damn.Loud Agency, Stupido Records, HALL, MÜRK, Patareiv, Sveta Baar, Kivi Paber Käärid.

TMW esitleja on Telia Eesti, peatoetajad Nordic Hotel Forum ja Eesti Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, partnerid Music Estonia ja Eesti Kunstiakadeemia (EKA). Festivali toetavad Kultuuriministeerium, Tallinna Kultuuriamet, Kultuurkapital ja Ettevõtlusamet.

Galerii