Teater EST, RUS

WONDERLAND / Страна Чудес

Korraldaja MTÜ Liisa

WONDERLAND / Страна Чудес

Jumal lõi maa, vee, valguse, pimeduse, roomajad ja inimese… Inimene on patune, vaatamata oma soole. See, mis meiega tegelikult elus juhtub ei ole midagi muud kui meie endi valik. Meie ise valime ja määrame enda tee, mille kaudu elus liigume. Just noored on need kes loovad meie riiki, meie Wonderlandi. Ja on see päriselt ime, mis toob rõõmu või on see rõve ja räpane koht… Kas tahame elus näha armastust või pornot? Seda otsustame meie ise – inimesed, ja kigepealt noored, kelle käes ja võimus on Imedemaa loomise võimalus.
Selle lavastuse vundamendiks on L.Carrolli „Alice Imedemaal” ja A.Puškini „Pidu katku ajal” teosed. Lisaks näitlejate isiklikud elulood, arvamused, mõtted, mis tulid vestlustest või kirjutatud esseedest.

Бог создал Землю, воду, свет и тьму, рыб, пресмыкающихся и… человека. По образу своему и подобию. Он создал мужчину и женщину; но человек грешен вне зависимости от пола. То, что происходит с нами в жизни – это наш выбор. Мы сами выбираем себе путь, по которому идём. Молодёжь – именно она создаёт наше государство, нашу Страну Чудес. И является ли эта Страна Чудес настоящим чудом, приносящим радость или наоборот – это ужасное, грязное место… Всё это решаем мы сами – люди; и, прежде всего, молодёжь, в чьих руках власть и возможность создать Страну Чудес.

Peterburi Riikliku Teatriakadeemia lavastajatudengi, TÜ Viljandi kultuuriakadeemia lavastaja-näitleja eriala lõpetanud Dajana Zagorskaja diplomilavastus.Esietendus 07.02.2017.
Esimene etendus Tallinnas toimub 4.jaanuaril 2018 kell 19:00 Vaba Lava väikeses saalis. Kasutatakse nii eesti kui vene keelt.

Kestus 90 min, ilma vaheajata.

Lisainfo Facebookis

Lavastaja: Dajana Zagorskaja
Osades: Karin Lamson, Märten Matsu (Rakvere teater), Karl Robert Saaremäe, Grete Jürgenson (Rakvere teater), Jaune Kimmel (Rakvere teater), Tanel Ting, Martin Tikk, Stella Kruusamägi, Carl Heinrich Pruun (TÜVKA).
Koreograafia: Karl Kask, Stella Kruusamägi
Valguskujundus: Jari Matsi
Helikujundus: Vootele Ruusmaa
Heli: Robert Suun

Galerii